Німеччина готова лікувати дітей з України у будь-який час, – міністр охорони здоров’я ФРН Лаутербах

від Стожари

Вранці 08.07.2024 терористична Російська Федерація завдала низку чергових ракетних ударів по об’єктах цивільної інфраструктури України. Під атакою опинилися Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Словʼянськ, Краматорськ. З території РФ було випущено близько 40 ракет різних типів. На жаль, частина з них досягла цілей, завдавши руйнувань житловим будинкам, об’єктам цивільної інфраструктури та дитячим лікарням.

Атаки людиноненависницької Росії на Україну – це не лише напад на український народ, а й на цінності демократії та свободи. Захист цих цінностей є важливим завданням для всієї світової спільноти. Вплинути на дітовбивчу Росію – це означає захистити те, у що ми віримо, і побудувати краще майбутнє для всіх.

Світ не може мовчати, коли безневинні люди гинуть від терористичних атак. Покарання варварської Московії за її злочини має стати чітким сигналом для інших тоталітарних режимів у світі. Це покаже, що подібна жорстокість та агресія не будуть толеровані, і змусить не раз подумати, перш ніж вдаватися до подібних дій.

Після російського ракетного удару по лікарні «Охматдит» МОЗ Німеччини пообіцяло прийняти на лікування українських дітей, які цього потребують, «у будь-який час». Надати допомогу Україні готова і Польща, інформує DW.

Німеччина готова лікувати дітей з України у будь-який час, – міністр охорони здоров’я ФРН Лаутербах

Міністр охорони здоров’я Німеччини Карл Лаутербах (Karl Lauterbach) після ракетного удару Росії по дитячій лікарні «Охматдит» запевнив свого українського колегу Віктора Ляшка, що ФРН прийме на лікування хворих дітей, які цього потребують, «у будь-який час». «Наступний рятувальний рейс вилетить в середу», – написав він у соціальній мережі X у понеділок, 8 липня. Лаутербах додав, що «Путін вкотре показав своєю цілеспрямованою атакою по дитячій лікарні, що він – воєнний злочинець».

Німеччина готова лікувати дітей з України у будь-який час, – міністр охорони здоров’я ФРН Лаутербах - фото 2

Польща також готова прийняти українських дітей. Раніше цього дня прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск під час пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Варшаві також зазначив, що його країна готова надати Києву необхідну допомогу після удару РФ по «Охматдиту».

«Ми вже маємо досвід безпосередньої медичної допомоги, організованої урядом, включно з операціями там на місці чи прийманням хворих і поранених у Польщі. Тож подумайте, чи ми можемо і в цій справі бути вам допоміжні. Ми зробимо все, що буде в наших силах», – зазначив Д. Туск.

Схожі публікації