На сесії Генасамблеї ОАД Зеленський заявив, що росія примусово депортувала понад 1,6 млн українців

Президент Володимир Зеленський у зверненні до учасників сесії Генеральної асамблеї Організації американських держав (ОАД), що триває в Лімі, повідомив, що росія примусово депортувала понад 1,6 млн українців, розпорошивши людей по своїй території та відібравши у багатьох документи.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

«Уже понад 1,6 млн українців примусово депортовані в росію. Вони розпорошені по території цієї держави, розкидані по віддалених регіонах росії. У багатьох із них відібрали документи, багато з них пройшли через страшні фільтраційні табори окупантів, де з них знущались і залякували. Це – люди. Але для росії це також ресурс», – зазначив пан Зеленський.

Президент України наголосив, що рф відправила свою армію в Україну, аби перетворити державу на свою колонію, як було раніше, у час імперій.

У цьому зв’язку Зеленський зауважив, що мільйони українців стали на захист свободи та своєї держави й не дозволять росії повернути той старий несправедливий час.

«Ми не сумніваємося, що переможемо в цій війні і зможемо захистити незалежність України. Щоденні перемоги на фронті й десятки визволених міст і сіл України доводять це»,- наголосив глава держави.

Водночас він підкреслив, що питання зараз лише в одному: скільки ще українців росія зможе вбити і викрасти, перш ніж визнає поразку, а також скільки ще рф встигне вкрасти з України зерна, ресурсів, промислових підприємств, які загарбники просто розбирають і вивозять у росію.

«Ми робимо все, щоб якнайшвидше звільнити нашу землю, щоб якнайшвидше врятувати всіх наших людей від цього вторгнення. Ми робимо все, щоб поставити крапку у довгому переліку українських жертв, який створює росія»,- наголосив пан Зеленський.

Нагадаємо, деякі ЗМІ висловлюють думку, що військова допомога Україні від Европи зменшується – саме тоді, коли Київ починає вирішальний контрнаступ.

Схожі публікації

Залишити коментар