Україна разом із Іспанією та Португалією подає спільну заявку на проведення Чемпіонату Світу з футболу 2030 року

від Комарі Альберт

У середу, 5 жовтня, у штаб-квартирі УЄФА відбувся брифінг за участі президента Федераціі футболу Португалії Фернандо Гомеса, президента Королівської федерації футболу Іспанії Луїса Рубіалеса та президента Української асоціації футболу Андрія Павелка.

Відбувся брифінг із приводу того, що Україна разом з Іспанією та Португалією подають спільну заявку на проведення Чемпіонату світу з футболу 2030 року.

Україна дійсно планувала подати спільну заявку з Іспанією та Португалією на проведення цього Чемпіонату світу. Цю ідею схвалив президент України Володимир Зеленський, а також уряди Іспанії та Португалії. В разі успіху Україна розраховує прийняти частину матчів групового етапу мундіалю.

Хочеться згадати, що Україна одного разу у власній історії вже приймала великий футбольний форум: 2012-го року наша країна спільно з Польщею провела Чемпіонат Європи. Крім того, 2018-го року в Києві відбувся фінал Ліги чемпіонів.

«Федерація футболу Португалії та Королівська федерація футболу Іспанії залучили Україну до заявки на проведення Чемпіонату Світу-2030.

Обидві асоціації повідомили про своє прагнення УЄФА, який одразу висловив свою повну підтримку.

Приклад завзятості та стійкості українського народу надихає, тому дану ініціативу спрямовано на здійснення внеску у відновлення країни у період відбудови завдяки силі футболу.

Умови участі України у заявці будуть обговорені та визначені згодом.

Відтепер до Координаційного комітету з підготовки заявки на проведення Чемпіонату Світу-2030 на чолі з Антоніо Ларанхо входитимуть й представники української сторони.

Кандидатури Португалії, Іспанії та України відповідатимуть всім критеріям та дедлайнам подачі заявки до ФІФА.

Ми віримо, що футбольна сім’я всього світу підхопить та підтримає дану ініціативу.

Ласкаво просимо, Україно, до заявки на Чемпіонат Світу-2030!» — ідеться у спільному офіційному прес-релізі учасників.

Нагадаємо, 10-й Чемпіонат світу з футболу серед команд закордонних українців відбувся у Румунії

Схожі публікації

Залишити коментар