Щоб зібрати гроші на авто для ЗСУ, кияни здали на макулатуру 48 тисяч російських книжок

Кияни віддали на макулатуру до столичної муніципальної книгарні «Сяйво» 48 тисяч російських книг. Це приблизно 25 тонн російських книг. Їх відправили на переробку. А отримані за переробку понад 97 тисяч гривень передадуть на потреби Збройних сил України.

Про це повідомила пресслужба Київської міської ради.

Йдеться про майже 25 тисяч тонн макулатури, яку вже відправили на переробку. На виручені кошти – 97, 8 тисяч гривень буде придбано автомобіль для одного із батальйонів, що захищає Україну на передовій.

«Протягом 1,5 місяця до збору російських друкованих видань долучились понад 1 700 мешканців, які несли нам книги в руках, везли у валізах, приїжджали на переповнених книгами авто, відправляли на таксі або надсилали їх поштою», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що завдаток для придбання машини уже надіслано. При цьому суми, зібраної від реалізації російських книжок, все ще недостатньо.

“Завдаток вже надісланий, автомобіль прямує з Європи в Україну, проте зібраної нами суми зовсім трішки не вистачає на потрібне авто, тому в муніципальній книгарні оголошено продовження збору російських книг. Пропонуємо мешканцям долучитись та приносити книги, яким вже не місце в домашніх бібліотеках”, – наголошують у КП “Міський магазин”.

Щоб заохотити киян здавати на макулатуру російські друковані видання, у “Міському Магазині” пообіцяли знижку у 10% на покупку нових книг кожному, хто принесе російську книжку.

Збір триває за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 6.

Як ми писали, ЧИМ? ДЕ? ЯК? допомогти Україні, знаходячись у Франції.

Схожі публікації

Залишити коментар