У приміщенні Посольства України у Литовській Республіці відбулась урочиста церемонія вручення талановитій молоді української громади м.Вільнюс подяк за особистий внесок у збереження та продовження українських традицій і звичаїв, прославлення української культури та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, а також дипломів та грамот за призові місця, отримані ними під час проведення Міжнародного фестивалю декоративно-ужиткового мистецтва «Великоднє сяйво».
Про це повідомляє Посольство України в Литовській Республіці.
![Посол України вручив подяки та відзнаки талановитій молоді української громади Вільнюса Посол України вручив подяки та відзнаки талановитій молоді української громади Вільнюса](https://svitua.org/wp-content/uploads/2021/10/6155b22cf09d9527323389_820x360.jpg)
Подяки та нагороди Посла України у Литовській Республіці Володимира Яценківського отримали: Софійка Кубішина, Олександр Нарейко, Саманта Салтіс, Захар Рімжус, Андріан Кубішин та Марк Салтіс.
У заході взяли участь Посол України у Литві В.Яценківський, члени журі Міжнародного фестивалю декоративно-ужиткового мистецтва «Великоднє сяйво» Микола Дзядзін та Тетяна Моргун, заступниця Голови Громади українців м.Вільнюс Лідія Холчева, батьки – представники Громади українців м.Вільнюс та співробітники ПУ в Литві.
![Посол України вручив подяки та відзнаки талановитій молоді української громади Вільнюса - фото 2 Посол України вручив подяки та відзнаки талановитій молоді української громади Вільнюса - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2021/10/6155b223b1895013529134_820x360.jpg)
Урочистості завершилися екскурсією українською дипломатичною місією у Литві та спілкуванням за теплим й солодким чаюванням.