У суботу 28 серпня 2021 асоціація “Україна-Фріулі” відзначила у м.Удіне 30-ту річницю відновлення Незалежності України, вшанувавши пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя за нашу свободу.
Про це Порталу української діаспори “Стожари” повідомили організатори.
“Дощ не зіпсував нам свято: концерт відбувся у парку Brun Giangio Garden , а продовжували спілкування вже у приміщенні бару Giangio, співаючи разом з італійськими друзями”, – повідомляють учасники заходу.
Святкову програму підготувала Наталя Богачик за участі Любомира Богославця та учнів української школи «Софія».
![Українська діаспора італійського міста Удіне відзначила 30-ту річницю відновлення Незалежності України Українська діаспора італійського міста Удіне відзначила 30-ту річницю відновлення Незалежності України](https://svitua.org/wp-content/uploads/2021/08/240670324_5163954363628988_7046874184856788172_n-1024x576.jpg)