В липні в Україні пройдуть багатонаціональні військові навчання

від Комарі Альберт

В Україні 17-30 липня пройдуть багатонаціональні військові навчання литовсько-польсько-української бригади ім. Великого гетьмана Костянтина Острозького “Три мечі 2021”.

Про це повідомляє у Facebook Генштаб ЗСУ.

Навчання відбуватимуться у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки “Національна академія сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного”. У тренуваннях візьмуть участь понад 1200 військовослужбовців і понад 200 бойових машин із України, США, Литви та Польщі.

Від України у навчаннях буде задіяно підрозділ 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.

“Вперше ці навчання будуть проведені в України і є продовженням партнерської програми міжнародної військової співпраці між Литовською Республікою, Республікою Польща та Україною”, – зазначили у Генштабі ЗСУ.

Читайте також: Масштабні військові навчання 26 країн у Європі – Defender Europe 21: Коментарії Пентагону

За задумом організаторів, навчання “Три мечі 202” сприятимуть розвитку і ефективному злагодженню підрозділів країн-партнерів і покращать взаємодію між ЗСУ та військовими НАТО.

“Три мечі 2021 – абсолютно нова лінійка міжнародних військових навчань, які покликані підвищувати рівень міжнародного військового співробітництва та готовності до дій спільного військового підрозділу країн Люблінського трикутника”, – наголосили у Генштабі ЗСУ.

Нагадаємо, в українсько-американських навчаннях у чорноморському регіоні Sea Breeze-2021 візьме участь рекордна кількість країн: 32 країни з 6 континентів, у них беруть участь 5000 військових, 32 кораблі, 40 літаків та 18 команд спеціальних операцій та дайвінгу.

Схожі публікації

Залишити коментар