«Фантазія «Аркан»: з’явилась перша серія анімаційної історії гуцулів

від Комарі Альберт

У мережі вже з’явилася прем’єра Фантазія “Аркан” – першої серії анімаційної історії гуцулів.

Про це повідомила промоменеджер Hutsul Planet Галина Гузьо.

“Arkan Fantasy / Фантазія “Аркан” – перша анімаційна прем’єра від нового проєкту Hutsul Planet. Тиждень тому “гуцули” випустили свій дебютний альбом під назвою The Music Of The Mountains / “Музика Гір”. І, власне, Фантазія “Аркан” – одна із композицій, що увійшла до релізу”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, аніматори із Hutsul Art Production мають амбітну ціль – намалювати своєрідну історію гуцулів. Анімаційні замальовки на музику Hutsul Planet не просто ілюструватимуть музичні композиції, а розповідатимуть загалові про традиції, звичаї та колорит унікальної гірської етнічної групи українців.

Дебютний мультфільм-фантазія “Аркан” – це історія маленького гуцула, який виростає, переймаючи від батька життєвий досвід та традиції рідної землі. Символом таких знань у відео є бартка (традиційний гуцульський топірець), яку хлопчик отримує від старшого у сім’ї. Так він не просто готовий станцювати бойовий ритуальний танець гуцулів аркан, а й продовжити рід.

Hutsul Planet – новий проєкт із Коломиї, що на Івано-Франківщині, який у квітні 2021 року випустив свій перший альбом під назвою The Music Of The Mountains / Музика Гір. На створення цієї унікальної музичної збірки, записаної на знаменитій студії звукозапису Metalworks Studios у Торонто (Канада), пішло кілька років. Над саундом “Музики Гір” працювала інтернаціональна команда із понад 200 музикантів, зокрема зіркові творці саундтреків до голлівудських кінохітів Станіслав Фомін та Алан Мейєрсон.

У музиці Hutsul Planet наче оживають образи із легендарного фільму Сергія Параджанова “Тіні забутих предків”. Стилістично це мікс фольку, джазу, блюзу, року, симфонічної музики, хоча сам проєкт позиціонує себе у стилі world music.

Читайте також: Вийшов тизер-трейлер анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Засновник проєкту Hutsul Planet Михайло Балух. Зараз Hutsul Planet уже працює над наступними двома альбомами, вихід яких заплановано ще цього року. На даному етапі проєкт співпрацює з відомим українським продюсером Юрієм Нікітіним.

Як ми повідомляли, Анімаційний фільм «Причинна» виклали онлайн до першого видання «Кобзаря»

Схожі публікації

Залишити коментар