В Румунії відбулася зустріч українського дипломата з головою СУР

від Комарі Альберт

Під час робочого візиту до повіту Марамуреш у Румунії тимчасовий повірений у справах України в Румунії Паун Роговей зустрівся з головою Союзу українців Румунії, депутатом парламенту Румунії від української національної меншини Миколою Петрецьким.

Про це повідомило Посольство України в Румунії.

Крім того, з українським дипломатом зустрілися префект повіту Влад Дуруш, заступник голови Повітової ради Раду Труфан та керівництво м. Бая Маре (адміністративний центр повіту Марамуреш), а також сенатор Парламенту Румунії від повіту Марамуреш, секретар Сенату Дан Іва.

Під час перебування в регіоні керівник Посольства України в Румунії разом з представниками регіонального керівництва та Парламенту Румунії відвідав територіальні громади, населення яких складають етнічні українці.

Також під час перемовин з представниками регіональної та міської влади тимчасовий повірений у справах України в Румунії обговорив питання співробітництва повіту Марамуреш та м. Бая Маре з прикордонними регіонами та містами України, а також розвитку прикордонної інфраструктури.

Зі сторони керівництва повіту підтверджена зацікавленість до активізації співробітництва з Україною та готовність докладання спільних зусиль для реалізації відповідних проєктів.

Як повідомлялося, перший круглий стіл з циклу «Українські традиції за кордоном» провели у Румунії.

Схожі публікації

Залишити коментар