Українці Шотландії у рік відзначення 30-ї річниці Незалежності України та 75-річчя післявоєнної хвилі прибуття українців в Шотландію приєдналися до глобальної акції Greening of the Planet («Озеленення планети»).
Про це повідомило консульство України в Единбурзі.
У акції взяли участь представники відділення Союзу українців у Великій Британії в Единбурзі (AUGB Edinburgh), відділення Союзу українців у Великій Британії в Глазго (AUGB Glasgow) та консульства України в Единбурзі.
Учасники заходу висадили саджанці калини та два дерева магнолії на Калтон Хілл біля меморіального знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років, на території Українського клубу, Консульства України та в інших знакових для українців місцях по всій території Шотландії.
![Українці Шотландії підтримали «Озеленення планети», висадивши калину та магнолії - фото 3 Українці Шотландії підтримали «Озеленення планети», висадивши калину та магнолії - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2021/04/3-8-768x1024.jpg)
![Українці Шотландії підтримали «Озеленення планети», висадивши калину та магнолії - фото 4 Українці Шотландії підтримали «Озеленення планети», висадивши калину та магнолії - фото 4](https://svitua.org/wp-content/uploads/2021/04/607441c20b974036722201_820x360.png)
Як повідомлялося, в межах проєкту «Озеленення планети» українці в Північній Македонії висадили рослини.