Опитування: Громадською думкою цікавиться Конґрес українців Канади

Конґрес українців Канади повідомив про проєкт опитування громадської думки з метою залучення до української громади усіх поколінь, а особливо молоді та новоприбулих українців, та визначення курсу на майбутнє.

Про це йдеться в повідомленні Конґресу.

Цей проєкт розпочинає Харитативний та Освітній Фонд Конґресу за підтримки Фундації Темерті.

«Ми прагнемо залучати до участі в громаді усі покоління, а особливо молодь та новоприбулих українців. Ми з нетерпінням бажаємо почути думки українців з усіх куточків Канади стосовно того, що є найважливішим для процвітання громади. З’ясувавши що нас об’єднує, ми зможемо створити стратегію розбудови ефективної та інклюзивної громади в межах усієї країни», – зазначила президентка Конґресу Олександра Хичій.

Так, найближчими місяцями Конґрес проведе опитування серед лідерів та активних членів та організацій громади, та українців, які поки не беруть участі в її житті. Ці результати стануть основою для подальшого стратегічного планування і визначення курсу на майбутнє.

«Чисельністю в 1 мільйон 400 тисяч, українська громада є однією з найбільш активних і згуртованих етнокультурних груп Канади. З міцними осередками по всій країні, українська канадська громада може похвалитися великою кількістю волонтерських організацій, задіяних у сферах освіти, послуг для новоприбулих, соціальних та релігійних послуг, культури і мистецтва, тощо», – йдеться в повідомленні.

За словами Генеральної директорки Фундації Темерті Лії Темерті-Лорд, Фундація Темерті підтримує керівництво Конґресу в цій дуже важливій ініціативі, покликаній привернути увагу до необхідності напрацювання спільного бачення майбутнього. Кінцевою метою є активна та інклюзивна громада із потужними лідерами, котрі мають доступ до всіх ресурсів, потрібних для успіху і процвітання.

Впродовж багатьох років Фундація Темерті підтримувала діяльність Конґресу та інших українських організацій Канади. Пан Темерті є головою Дорадчої ради Конґресу, а у 2010 р. за довгочасний провід і самовіддану працю на благо української громади його було нагороджено медаллю Тараса Шевченка – найвищою серед усіх відзнак Конґресу.

Долучитися до опитування можна за посиланням.

Як повідомлялося, посольство Канади в Україні запрошує українських освітян до участі в Канадсько-українській онлайн конференції.

Схожі публікації

Залишити коментар