СУМ всьоме проводить акцію підтримки родин бійців ЗСУ, які захищають країну на Донбасі

Спілка Української Молоді, яка працює у 12 країнах світу, у межах VII доброчинної акції «Теплом зігріємо серця» передала дітям українських воїнів 1347 подарунків.

Про це повідомляє прес-служба СУМ.

«Гостинці від ровесників з діаспори отримали хлопці та дівчата з Дніпра, Львова, Миколаєва, Тернополя, Хмельницького, Одеси та Тарутине Одеської області, Калуша Івано-Франківської області, Стрия Львівської області, Краматорська на Донеччині, Кагарлика та Сквири на Київщині», – поінформували в Спілці.

Метою акції, започаткованої світовою спільнотою СУМ у 2014 році, є підтримка родин українських військовослужбовців, які захищають незалежність і територіальну цілісність України в АТО/ООС.

«Також пакунки отримали й діти з родин, які були змушені покинути тимчасово окуповані райони Донецької та Луганської областей, Автономну Республіку Крим», – зазначають сумівці.

Загалом, за 7 років проведення акції «Теплом зігріємо серця» благодійники цієї організації передали дітям в Україні 13 931 подарунок на суму близько 380 000 американських доларів. Кошти для цього Юнацтво та доросле членство Спілки Української Молоді збирали, проводячи різноманітні доброчинні акції, а також – жертвуючи особисті заощадження.

«Більшість подарунків – адресні. Знаючи вік та уподобання дитини, організатори такої благодійної ініціативи могли підібрати й передати в Україну саме ті гостинці: іграшки, одяг, взуття, канцелярське приладдя, книги, які напевне сподобаються адресатам», – додали сумівці.

Варто зазначити, що Спілка Української Молоді є однією з найбільших організацій, яка працює з українськими дітьми та Юнацтвом у 12 країнах світу: Австралії, Аргентині, Бельгії, Великій Британії, Естонії, Іспанії, Канаді, Німеччині, Португалії, Сполучених Штатах Америки, Україні, Франції.

Як повідомлялося, у лютому українки США передали гуманітарну допомогу для малозабезпечених дітей Львівщини.

Схожі публікації

Залишити коментар