Під псевдонімом Героя УПА: Учасниця АТО створила власний бренд одягу із символікою Волині

Учасниця бойових дій з Волині Мая Москвич разом з активісткою Юлією Грищук представили власну справу – бренд одягу із символікою Волині під назвою BeyZot.

Про це розповідає Аrmyinform.

Bey-Zot («Бей-Зот») – псевдо видатного українського графіка і активного діяча Української повстанської армії Ніла Хасевича, творча діяльність якого відбувалась на Волині та Рівненщині.

“Сам він родом з Рівненської області і в нього є багато малюнків на тему УПА. Ми хочемо через принти більше розкрити цю тему. У нас, зокрема, вже є футболка з найвідомішим малюнком  – «Волинь у Боротьбі». А ще, окрім глибоких сенсів, BeyZot гарно і по-модному звучить”, – розповідає Майя Москвич.

За словами засновників бренду, ще у 2016-му їхні земляки, які служили в районі АТО, просили передати їм футболки з волинською символікою. На жаль, на той час такої змоги не було. Так виникла ідея робити фірмові волинські футболки, які можна дарувати і які слугували б візитівкою волинянина.

Далі було малювання принтів, формування концепції, вибір назви бренду, постачальників, підрядників, друк, фотосесії.

“І от, нарешті, ми стартуємо. Окрім футболок, ближчим часом плануємо презентувати худі й світшоти. Тож BeyZot – це бренд одягу родом з Волині”, – зазначила пані Майя Москвич.

Замовити товар можна в онлайн-режимі через сторінки у Facebook та Instagram.

Як повідомлялося, мати загиблого Героя Михайла Гончаренка, волонтерка Галина розповіла про свій проєкт «Солдатський привал» у Запоріжжі.

Схожі публікації

Залишити коментар