З початком нового навчального року українських дітей в Румунії привітав СУР

від Комарі Альберт

Новий навчальний рік розпочався майже в усіх країнах, і ми вже неодноразово згадували про початок нового навчального року в українських школах інших країн у наших публікаціях. От і Союз українців Румунії (СУР) привітав учнів, освітян та батьків з початком 2020-2021 навчального року і пообіцяв і надалі підтримувати освіту українською мовою в країні.

Про це повідомляється на сторінці СУР в Фейсбуці.

«Початок навчального року є приводом для великої радості, різних емоцій та надій. Хоча цей навчальний рік є особливим, з численними побоюваннями та особливими викликами для всіх, ми впевнені, що спільними зусиллями зуміємо подолати цей період і здобудемо особливі результати та гарний досвід», – зазначили в СУР.

В Союзі українців Румунії побажали учням успішного навчального року з якомога кращими результатами, натхнення, нових досягнень у навчанні та цікавих відкриттів. Вчителям було висловлено вдячність за невтомну працю та відданість, з якою вони передають знання школярам і прищеплюють їм моральні цінності.

З огляду на пандемію коронавірусу в СУР закликали усіх дотримуватись протиепідемічних правил для забезпечення здорових та безпечних умов навчання.

В СУР зазначили, що й надалі сприятимуть розвитку української освіти в країні.

«Союз українців в Румунії надалі підтримуватиме освіту українською мовою шляхом проведення різних тематичних конкурсів для дітей та молоді, зустрічей українських вчителів у Румунії, шляхом долучення до організації та проведення олімпіади з української мови та літератури, а також шляхом впровадження проєктів щодо модернізації та оснащення дитячих садків і шкіл засобами навчання, надання українським учням стипендій, електронних засобів навчання та шкільного приладдя, проведення учнівських спортивних змагань і таборів для дітей у Румунії та за кордоном», – зазначили в СУР.

Як повідомлялося, Союз українців Румунії провів акцію «Релігійна ідентичність українців».

Схожі публікації

Залишити коментар