Цього року День Незалежності і День Державного прапора в Посольстві України в Чеській Республіці відзначили урочистим підняттям бойового прапора однієї із частин ЗСУ, який був переданий дипломатичному представництву 3 роки тому після того, як він побував на фронті.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформ.
![У Празі відзначили День Державного прапора України У Празі відзначили День Державного прапора України](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/08/1598199714-5975.jpeg)
Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс нагадав гостям про історію поновлення Української державності, історію Дня прапора та наголосив на тому, що частина території нашої країни наразі окупована Росією, сотні українців перебувають у російському полоні, майже 14 тис. українців поклали життя на незалежність і свободу нашої країни. Він закликав не забувати про війну, про яку в Європі говорять дедалі менше.
Миру, свободи, незалежності та європейського життя українцям побажав чеський фотограф Евґен Кукла, який представив свої емоційні фотографії про Майдан та російсько-українську війну, зроблені в 2013-2014 роках.
![У Празі відзначили День Державного прапора України - фото 2 У Празі відзначили День Державного прапора України - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/08/1598199714-4518.jpeg)
На завершення український співак з Праги, фронтмен гурту Ukrapol’s Олег Луклян заспівав свої пісні