В Рівненській області цьогоріч дітки, які народилися на День Незалежності України, 24 серпня, отримали у подарунок маленькі вишиванки.
Про це повідомляє регіональний сайт 0362.ua.
Батькам та новонародженим на честь національного свята вручили приємні подарунки. До пакунку, окрім вишиванки, поклали також національний оберіг, книгу-збірник колискових пісень Рівненського Полісся «Ой на кота воркота» (у записах В.Ковальчука) та дитячу книжечку «Кольорові равлики» (авторка Олена Медведєва).
![На Рівненщині діткам, що народились на День Незалежності, зробили особливі подарунки На Рівненщині діткам, що народились на День Незалежності, зробили особливі подарунки](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/08/11845753923653763904246111744616694174204794o_5f44d52cb0ba8.jpg)
![На Рівненщині діткам, що народились на День Незалежності, зробили особливі подарунки - фото 2 На Рівненщині діткам, що народились на День Незалежності, зробили особливі подарунки - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/08/11848196823653764704246036048203133524738345o_5f44d52ebd90e.jpg)
Святкову акцію проводять Рівненська обласна державна адміністрація спільно з громадською організацією «Рівненський обласний відділ «Союз Українок» та комунальним закладом «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради.
Акцію рівнянам та ЗМІ презентували Начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Любов Романюк, заступник директора КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» РОР Ірина Баковецька-Рачковська й голова громадської організації «Рівненський обласний відділ «Союз Українок» Мирослава Горобець.
Нагадаємо, нещодавно відзначалося 100 років з дня народження закарпатської вишивальниці Марії Гаврило.