У світ вийшов третій “Вісник СФУЖО”

від Комарі Альберт

Вже третій випуск власного інтернет-видання випустила Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО). «Вісник СФУЖО» вже встиг стати справжньою візитівкою цієї всесвітньої організації.

Про це повідомляється на сторінці СФУЖО у Facebook.

Як зазначається, усі охочі зможуть ознайомитися з липневим випуском Вісника СФУЖО онлайн

У новому номері представлена зокрема добірка новин з життя українок за межами України, шкіл, в яких навчаються маленькі діаспоряни та громадських організацій.

У світ вийшов третій “Вісник СФУЖО”

Як раніше повідомляв Укрінформ, перший випуск оновленої версії інтернет-видання «Вісник СФУЖО», що «висвітлює різні напрямки діяльності СФУЖО та її мережі, зокрема суспільно-політичної, правозахисної, харитативної, культурно-просвітницької та інших, спрямованих на утвердження у суспільстві національних святинь та ідеалів, виховання нової генерації молоді, збереження національної ідентичності українців та їх духовних скарбів у сучасних умовах глобалізації», вийшов у травні.

У своїх виданнях СФУЖО планує регулярно інформувати своїх читачів про поточну діяльність координаційної надбудови федерації та українських жіночих організацій у світі.

Як повідомлялося, у цьому році 8 травня, у День пам’яті жертв Другої світової війни і примирення Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) розпочала проєкт «Друга світова: українські жінки на полі бою, в підпіллі, в окупації та в діаспорі».

Схожі публікації

Залишити коментар