В Ізраїлі відсвяткували річницю Всеізраїльського об’єднання вихідців з України

від Комарі Альберт

Всеізраїльське об’єднання вихідців з України засноване у 1979 році є громадською непартійною некомерційною організацією. Основним напрямком діяльності об’єднання є допомога новим репатріантам-вихідцям з України в їх перших кроках в Ізраїлі, в адаптації до нових умов життя, в подоланні мовного бар’єру, налагодженні спілкування і побуту.

Об’єднання сприяє суспільній і культурній інтеграції репатріантів з України в ізраїльське суспільство, в реалізації їх творчого потенціалу, проводить фестивалі мистецтв та спортивні чемпіонати вихідців з України. Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова днями привітала Всеізраїльське об’єднання вихідців з України та його голову Давида Левіна з річницею створення організації.

Про це повідомляється на сторінці Управління закордонного українства МЗС України в Facebook.

«Щиро вітаю Вас та очолюване Вами Всеізраїльське об’єднання вихідців з України з 32-річчям з дня заснування організації!», – зазначається у вітанні.

Зауважується, що за ці роки об’єднанням було реалізовано багато задумів і проєктів зі збереження культурних та історичних цінностей українського народ, підтримки зв’язків вихідців з України з Батьківщиною та сприяння їхній інтеграції в ізраїльське суспільство.

«Всеізраїльське об’єднання вихідців з України є прикладом поєднання громадянської позиції з любов’ю до України та слугує зміцненню дружніх відносин між Україною та Ізраїлем. Хочу подякувати за зусилля, спрямовані на підтримку України та зміцнення міжнародного авторитету нашої держави», – зазначила у вітанні Джапарова.

Як повідомлялося, 12 липня народилася Ханна Орлова (1888, Костянтинівка – 1968, Тель-Авів) – французька скульпторка єврейського українського походження.

Схожі публікації

Залишити коментар