В Бухаресті українці відзначили 140-річчя від дня народження Володимира Винниченка

від Комарі Альберт
Цього літа Союз українців Румунії продовжує жити активним культурним життям. Бухарестська філія СУР відзначила 140-річчя від дня народження українського політичного та громадського діяча, прозаїка, драматурга та художника Володимира Винниченка.

Про це повідомляється на сторінці Союзу українців Румунії (СУР) в Facebook.

«Комітет Бухарестської філії Союзу українців Румунії провів 19 липня 2020 року в онлайному режимі культурний захід «140 років від дня народження українського письменника Володимира Винниченка»», – йдеться у дописі.

Як зазначається, голова Бухарестської філії СУР Михайло Трайста передав вітання голови Союзу українців Румунії, депутата Румунського Парламенту Миколи Мирослава Петрецького, а потім представив аспекти з життя і літературної творчості відомого українського письменника.

До заходу долучився телефоном Радник-посланник Посольства України в Румунії Євген Левицький.

У рамках заходу був показаний документальний український фільм «Володимир Винниченко» у перекладі Михайла Трайсти.

У другій частині культурного заходу шанувальники української культури та літератури, румунські письменники та поети Крістіан Гіка, Дан Йоан Марта, Тудорел Чоботару, Штефан Апостол, Андрада Інгріт Маран та Кетелін Кодру прочитали уривки з власних творів.

Як повідомлялося раніше, Українська секція Філологічного факультету Університету м. Клуж (Румунія) ім. Бабеша-Бойоя запрошує на навчання всіх бажаючих вивчати українську мову та літературу.

Схожі публікації

Залишити коментар