Творчість українських і корейських фотохудожників презентує Виставка «KREAtive Perspectives» у Сеулі

від Комарі Альберт
Цікавий міжнародний фотомистецький проект під назвою «KREAtive Perspectives» відкриється 20 липня в південнокорейській столиці Сеулі. На ньому буде презентовано творчість сучасних українських і корейських фотохудожників.

Про це повідомляється на сторінці Посольства України в Республіці Корея в Facebook.

«Безмежно раді повідомити, що, попри непрості для сфери мистецтва часи, наступного понеділка в Сеулі відкриється виставка українських та корейських фотохудожників «KREAtive Perspectives». Виставка є спільним проектом Odesa Photo Days Festival та Korea-Ukraine Contemporary Art Exhibition (KUCA)», – йдеться у дописі.

Як зазначається, подію організовано Korea Foundation разом з Посольством України в Республіці Корея.

В умовах необхідності дотримання вимог соціального дистанціювання відвідування виставки можливе за попередньою реєстрацією.

У рамках експозиції будуть представлені роботи 12 митців.

«Виставка «KREAtive Perspectives» має на меті стати своєрідним форумом, де ви можете долучитися до подорожі разом з 12 художниками з України і Кореї в пошуках основних тем в їхньому щоденному житті та вгледіти їх натхнення та художнє вираження. Ви матимеме змогу ознайомитися з новітніми трендами в сучасній фотграфії. Метою виставки є також сприяння культурному обміну між двома країнами, з особливим фокусом на візуальному мистецтві», – зазначається в розміщеному в дописі постері.

Виставка триватиме до 23 вересня.

Як повідомлялося, фотографу Олександру Шимбаровському вдається вражати світову арт-спільноту своїми унікальними творіннями.

Схожі публікації

Залишити коментар