Про це повідомляє видання Український погляд.
Як зазначається, з 26 по 28 червня 2020 року відбулася перша зустріч волонтерів країн: Люксембург, Франція, Нідерланди
«Мета зустрічі: обмін інформацією та досвідом роботи в умовах останнього року діяльності всіх волонтерських груп в Україні та за її межами; об’єднання українських організацій Бенілюксу з метою протистояння інформаційній атаці та засиллю новостворених груп/сторінок/сайтів, які використовуючи українську назву направлені на розпорошення громад, послаблення роботи діаспорних організацій та створювані інформаційного поля для подальших інфо атак та недійсної інформації перебігу подій в Україні та за її межами», – йдеться у повідомленні.
![Українці країн Бенілюксу і Франції протистоятимуть російській дезінформації Українці країн Бенілюксу і Франції протистоятимуть російській дезінформації](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/07/1593510959-817-150x150.jpg)
Фото: Ukraïnka – Asbl Об’єднання українок Люксембургу/Facebook