Українці Росії хочуть створити свою Книгу Пам’яті українців РФ

від Стожари

Українці Росії хочуть створити Книгу пам’яті, присвячену видатному організатору українського життя в РФ Валентину Іващенку.

Про це йдеться у повідомленні об’єднаної пресслужби українських організацій Росії.

“Шановні земляки!

Щиро вдячні Вам за щирі співчуття родині, близьким і членам української Автономії СПб у зв’язку з несподіваною смертю Валентина Іващенка.

Втрата для нашої Автономії величезна і незамінима. Ми зараз готуємо до друку книгу про Українців СПб – XXI століття, де Валентин посідає значне місце, а також готуємо книгу Пам’яті, також добрими словами згадаємо про Валентина. Валентин довгі роки працював над книжкою про своє життя, але не зміг її закінчити. Ми беремо на себе відповідальність і доведемо її до друку.

Члени Ради прийняли рішення провести творчий вечір Пам’яті Валентина Іващенка в 2020 році, а також організувати щорічні культурно-творчі Фестивалі в його честь.

25 червня о 12 годині в Храмі Смоленської Божої Матері буде проведено заочне відспівування покійного Валентина.

25 червня о 14.00 -14.30 буде проведена кремація (без доступу всіх бажаючих навіть рідних і близьких).

Якщо є у когось бажання дати матеріал про Валентина до його книги, то будемо Вам вдячні.

Від УНКА С-Пб Голова В. Тегза”

Обєднана прес-служба українських організацій Росії вбачає у створенні Книги памяті дуже добру, корисну ініціативу. Таку книги треба створити в українських організаціях, затим спільними зусиллями створити Книгу памяті українців Росії. Прес-служба вважатиме цю ініціативу як одне з першочергових завдань. Надсилайте від організацій списки

Обєднана прес-служба українських організацій Росії

Схожі публікації