Восени в Ужгороді пройде перший “Карпатський Гірський Міжнародний Кінофестиваль”

З 1 по 10 жовтня 2020 року в місті Ужгород, культурному та адміністративному центрі Закарпатської області, пройде перший “Карпатський Гірський Міжнародний Кінофестиваль (CMIFF)”.

Про це повідомляється на сайті Карпатського Гірського Міжнародного Кінофестивалю.

“Це буде свято кіно і відеоконтенту про гори, професійний майданчик, де зустрічаються кінематографісти з усього світу. Унікальна фестивальна атмосфера надихне шанувальників гір та всього, що з ними пов’язано, на нові мандрівки Карпатами. Запрошуємо всіх відвідати перший Карпатський Гірський Міжнародний Кінофестиваль (CMIFF)!” – повідомив директор фестивалю Олександр Мерявчик.

Засновником і організатором Кінофестивалю виступає Громадська організація «Закарпатська фільмкомісія» за підтримки Закарпатської обласної ради, Закарпатської обласної державної адміністрації та Ужгородської міської ради.

Програмний координатор фестивалю Дмитро Грешко розповів, що конкурсна програма кінофестивалю передбачає шість розділів: 

  • повнометражні ігрові фільми, 
  • повнометражні документальні фільми, 
  • короткометражні ігрові фільми,
  • короткометражні  документальні фільми, 
  • анімаційні фільми, 
  • рекламні ролики. 

Оцінку конкурсних фільмів визначатиме журі, яке буде складатися із фахівців кіно і телебачення: продюсерів, режисерів, сценаристів, операторів, акторів та кінокритиків”.

Координатор фестивалю В’ячеслав Єгоров додав, що “в рамках додаткових програм фестивалю пройдуть покази світового кіно гірської тематики, серії панельних дискусій, майстер-класів та творчих зустрічей з експертами світової кіноіндустрії та експертами гірського туризму”.

Також організатори мають бажання провести промо-заходи виробників спорядження для активного відпочинку та гірських видів спорту, фотовиставку-конкурс на тему Карпатських гір. Розважальна програма включатиме в себе тематичні вечірки та інші спеціальні заходи. Також у містах Мукачево, Хуст та Берегово заплановано проведення показів фільмів-переможців фестивалю.

Програма заходів наразі формується, тому організатори запрошують всіх зацікавлених звертатись із пропозиціями та ідеями щодо партнерства.

Нагадаємо, нещодавно з’явився тизер фільму «Князь Володимир: між пам‘яттю та похвалою».

Схожі публікації

Залишити коментар