Керівники дипломатії Польщі та Швеції переконані, що міжнародна спільнота має допомогти Україні

від Стожари

Міністр закордонних справ Яцек Чапутович та очільниця шведської дипломатії Анн Лінде переконані, що міжнародна спільнота має допомогти Україні.

Про це повідомляє Польське радіо.

Як зазначається, Міністри закордонних справ Польщі та Швеції під час зустрічі обговорили низку питань, серед іншого, темою їхньої розмови були перспективи зміцнення співпраці між країнами, поточна ситуація спричинена пандемією коронавірусу в обох країнах та регіональні і міжнародні справи.

Міністр Яцек Чапутович після розмови з Анн Лінде заявив, що Польща та Швеція пов’язані стратегічними відносинами та спільним інтересом у регіоні Балтійського моря. Міністр зазначив, що обидві країни незабаром співпрацюватимуть у рамках послідовних головувань у ОБСЄ — Швеції у 2021 році та Польщі у 2022 році.

За інформацією МЗС Польщі, міністри Чапутович та Лінде також обговорили міжнародні аспекти співраці з метою боротьби з коронавірусом та зменшення негативного впливу пандемії на економіку. Яцек Чапутович зауважив, що «наслідки пандемії негативно вплинуть на економічну та бюджетну ситуацію в Україні. Міжнародна спільнота повинна бути готова підтримати уряд президента Зеленського».

Дискусія дипломатів також стосувалася ситуації в Білорусі у зв’язку з повідомленнями про арешти політичних активістів під час збирання підписів на підтримку кандидатів на виборах президента. Темою переговорів також була підготовка до червневого саміту країн Східного партнерства та перспективи розширення Європейського Союзу.

Схожі публікації

Залишити коментар