У МЗС України створили оперативний штаб для захисту українських громадян за кордоном

від Стожари

В умовах поширення у світі коронавірусу, Міністерство закордонних справ України створило оперативний штаб задля координації роботи МЗС, причетних органів влади України та міжнародних організацій з метою захисту українських громадян за кордоном і надання актуальної інформації щодо поширення COVID-19 у світі.

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Штаб створений у вівторок, 10 березня, за ініціативою та під головуванням міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

“Коронавірус – швидкий і небезпечний. МЗС, натомість, має бути швидким, щоб гарантувати безпеку наших громадян. Тому сьогодні я створив у МЗС оперативний штаб та сторінки оперативного інформування. По-перше, для того, щоб наші громадяни, де б вони не перебували, вчасно отримували необхідну інформацію та не покладалися на недостовірні джерела. По-друге, щоб кожен громадянин України відчував, що знаходиться під захистом Української держави, яка надасть необхідну підтримку та допомогу. Штаб очолюватиму особисто я”, – заявив міністр.

До складу штабу також увійшли Державний секретар МЗС, Директор департаменту консульської служби, Директор департаменту міжнародних організацій, директори територіальних департаментів, речниця МЗС, інші відповідальні особи міністерства.  

МЗС також створило спеціальні сторінки у соцмережах для надання актуальної інформації щодо роботи штабу та поширення COVID-19 у світі.

За словами Дмитра Кулеби, головна мета оперативного штабу – координація роботи МЗС з причетними органами влади в Україні  та представництвами міжнародних організацій щодо надання допомоги громадянам України, які перебувають за кордоном на територіях, уражених коронавірусом. Ця мета, у свою чергу, передбачає також вчасне та достовірне інформування щодо розвитку ситуації у регіонах та країнах світу, поради щодо подорожей тощо.

У МЗС також повідомляють, що створили спеціальні сторінки у соцмережах для надання актуальної інформації щодо роботи оперативного штабу МЗС та поширення Covid-19 у світі.

Схожі публікації

Залишити коментар