В Українській недільній школі при НКЦУ відбувсялітературно-музичний захід «Мова без кордонів».
23 лютого 2020 року в рамках святкування Міжнародного дня рідної мови у Національному культурному центрі України у м. Москві відбувся літературно-музичний захід «Мова без кордонів».
Під час святкування в Українській недільній школі імені Павла Поповича учні декламували улюблені українські вірші рідною мовою, співали пісні, розповідали про своє перебування в Україні, ділилися приємними спогадами.
Одночасно в інформаційній бібліотеці імені Богдана Ступки відбувся тематичний круглий стіл, під час якого представник української діаспори, кандидат історичних наук В.І. Мироненко прочитав лекцію на тему «Сильна мова – успішна держава».
Участь у заходах взяли учні недільної школи та їх батьки, представники української громади в Москві, дипломати Посольства України в РФ та співробітники Центру.
![Міжнародний день рідної мови у Москві Міжнародний день рідної мови у Москві](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/02/dsc040871-1024x773.jpg)
![Міжнародний день рідної мови у Москві - фото 2 Міжнародний день рідної мови у Москві - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/02/dsc040811-1024x630.jpg)
![Міжнародний день рідної мови у Москві - фото 3 Міжнародний день рідної мови у Москві - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/02/dsc041401-1024x575.jpg)
![Міжнародний день рідної мови у Москві - фото 4 Міжнародний день рідної мови у Москві - фото 4](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/02/dsc041091-1024x652.jpg)
![Міжнародний день рідної мови у Москві - фото 5 Міжнародний день рідної мови у Москві - фото 5](https://svitua.org/wp-content/uploads/2020/02/dsc040761-1024x651.jpg)