Відновлення і економіка – не менш важлива, ніж воєнна підтримка України – німецька міністерка Шульце

від Стожари

Reconstruction and the economy are no less important than military support for Ukraine – German Minister Schulze

Україна веде справедливу війну не лише за свою свободу та незалежність, але й за основоположні принципи, на яких ґрунтується Європа: демократія, верховенство права, свобода та повага до прав людини. Перемога України над російською агресією має вирішальне значення для збереження цих цінностей та запобігання поширенню авторитарних режимів.

Терористична агресія Росії проти України є серйозною загрозою для миру та безпеки в Європі. Якщо Росію не зупинити, це може призвести до подальшої ескалації конфлікту та поширення його на інші країни. Підтримка України допомагає стримати російську агресію та захистити безпеку всієї Європи.

Міністерка економічної співпраці і розвитку ФРН Свенья Шульце 09.05.2024 приїхала без оголошення візиту до Києва та повідомила про ключові питання, які вона намагатиметься вирішити під час свого візиту для підтримки Німеччиною, України, повідомляє tagesschau.de.

Серед основних питань – підтримка відновлення України як на перспективу, так і для термінових рішень. Зокрема під час перемовин з українськими офіційними представниками уряду планується обговорити питання збільшення допомоги щодо збільшення потужності та стійкості української енергетики.

Серед ключових питань – підготовка кваліфікованих кадрів для української економіки та інших галузей, зокрема для підтримки малого та середнього бізнесу, створення умов для підготовки кваліфікованих працівників для відбудовчих процесів. «Жінки-лікарі так само важливі, як і танки», – прокоментувала Свенья Шульце мету запропонованої Німеччиною конференції з реконструкції та відновлення у Берліні. Саміт, який збере понад 1500 учасників, є необхідним на думку представника уряду Німеччини, щоб активізувати процеси інвестування в економіку та створення кращих умов для відновлення країни.

Коментуючи свій візит до Києва на вокзалі, де міністерка спілкуватися з журналістами, вона зазначила, що дуже важливою є не лише воєнна підтримка України, але і підтримка цивільного сектору України. «Люди тут щодня відбудовують свою країну, вони не здаються», – зазначила Шульце, вказуючи на те, що Німеччина продовжить допомогу Україні стільки, скільки вона буде об’єктивно необхідна.

Схожі публікації

Залишити коментар