Держдеп США та Німецький фонд Маршалла об’єднують зусилля для відбудови української інфраструктури

від Стожари

US Department of State and German Marshall Fund of the United States join forces to rebuild Ukraine’s infrastructure

Післявоєнне відновлення інфраструктури життєзабезпечення України є критично важливим для забезпечення базових потреб населення, таких як доступ до води, їжі, житла та енергії. Це допоможе людям повернутися до нормального життя та збудувати краще майбутнє.

При відбудові українських населених пунктів, інфраструктури важливо використовувати новітні та інноваційні тенденції. Це допоможе зробити українські міста та села більш екологічними, енергоефективними та стійкими до майбутніх викликів. Для прикладу це – «зелені» будівлі, «розумні» міста, відновлювані джерела енергії.

Державний департамент США та Німецький фонд Маршалла (GMF) оголосили про створення «Партнерства міст України для сталого розвитку міст» (UCP) – нового державно-приватного партнерства, покликаного допомогти українцям перепланувати і відбудувати сталі, інклюзивні та життєздатні міста, повідомляє ресурс Держдепу США.

В Американському відомстві зазначають, що співпрацюватимуть із фондом з метою залучення зацікавлених сторін, технічних експертів та фінансових партнерів до зусиль у рамках проєкту «Партнерство міст України», залучаючи бізнес і приватний сектор, неурядові організації та фонди.

Планується, що про ініціативу, задуману як трирічну, буде повідомлено на червневій [2024] Конференції з відновлення України в Берліні.

Схожі публікації

Залишити коментар