Ще 12 звільнених з російського полону українок пройшли реабілітацію у Польщі

від Стожари

У російському полоні перебувають щонайменше 4337 українців. Такий результат підрахунків спеціальної комісії про міністерстві реінтеграції, яку створили у листопаді 2022 року. За даними комісії, із українських полонених 3574 осіб – це військові, і ще 763 – цивільні.

Ще 12 звільнених з російського полону українок пройшли реабілітацію у Польщі

Відпочинково-реабілітаційну поїздку для українських жінок, визволених з російського полону, організував Фонд блаженного Климентія Шептицького. Поїздка відбулася у межах реалізації Програми підтримки українських дітей та жінок, постраждалих внаслідок війни. Програма підтримується Урядом Польщі, інформує сайт Мінреінтеграції.

Таким чином, у листопаді 2023 року 12 колишніх полонянок мали змогу протягом двох тижнів оздоровитися в польському місті Устронь Сілезького воєводства. Учасниці брали участь у різноманітних програмах, включаючи водну лікувальну гімнастику, індивідуальні реабілітаційні процедури, зустрічі з психологами тощо.

Нагадаємо, у вересні цього року Фондом Шептицького було організовано відпочинково-реабілітаційну поїздку до Польщі для 18 звільнених з полону українок. У 2022 році у такій поїздці від Фонду взяли участь 19 українських жінок.

Схожі публікації

Залишити коментар