Чат-боти для допомоги переселенцям від українського Міністерства реінтеграції: де знайти інформацію

від Стожари

Мільйони людей в Україні покинули свої домівки через війну терористичної Росії. Частина з них переїхали в межах країни, а частина — виїхали за кордон. Деякі люди переїжджали на певний час і вже повернулися до місць свого постійного проживання, а для деяких питання виїзду може постати згодом. Раптове переміщення великої кількості населення внаслідок війни створює нові виклики та збільшує вже наявні.

Боти допоможуть переселенцям та українцям за кордоном отримати джерело консультації, знайти житло, влаштувати дитину до садка чи школи, знайти рідних тощо. В них є докладні інструкції щодо дій у таких ситуаціях.

Про це повідомляє Telegram-канал Міністерства реінтеграції.

«Дитина не сама». Цей чат-бот пояснює, як діяти, якщо дитина загубилася, надає інформацію щодо можливості отримати тимчасовий прихисток тощо. Запустити його можна за посиланням .

«Знайди рідних». Цей бот створили для пошуку родичів або друзів, з якими через війну і проблеми зі зв’язком було втрачено контакт. Також там можна залишити свої контакти, щоб вас теж могли відшукати у разі потреби. Чат-бот тут.

EducationUaBot. Тут міститься інформація про освітній процес в Україні та за кордоном. Можна дізнатися про те, як влаштувати дитину в садок чи до школи. Також доступна інформація про гуртки та дитячі заходи, відновлення документів про освіту тощо. Скористатися ним можна у Viber і Telegram .

SaveUA. Чат-бот для адресної допомоги, який об’єднує волонтерів і людей у пошуку житла, транспорту тощо. Він доступний у Viber і Telegram.

ТурБОТа про ВПО. За допомогою чат-бота можна знайти житло у новому регіоні, дізнатися, які документи необхідні для оформлення статусу ВПО, як і де отримати допомогу, адреси та номери телефонів ЦНАПів тощо. Щоб скористатися ним, перейдіть за посиланням у Telegram .

Схожі публікації

Залишити коментар