МІОК запрошує на Другу Міжнародну асамблею, присвячену українкам у світі

З нагоди 75-ліття Світової федерації українських жіночих організацій 15 жовтня в Українському народному домі в польському Перемишлі відбудеться Друга Міжнародна асамблея «Українка у світі: об’єднані любов’ю до України – для її перемоги та відновлення».

Про це Стожарам повідомив Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК).

Організатори: Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) та МІОК.

Місія Асамблеї – відкрити для суспільства активізм Українки у світі, висвітлити її дієву роль у здобутті Перемоги та відновленні України.

Учасницями заходу є українки – лідерки громадської думки з понад 20 країн світу. Панелістки Асамблеї – авторитетні, професійні, відомі діячки з різних сфер українського життя у світі та в Україні.

Участь у заході можлива лише за умови попередньої реєстрації та отримання підтвердження від Організаційного комітету. Кількість учасників обмежена.

Реєстрація триває до 1 жовтня 2023 р. Реєстраційна форма доступна за посиланням. У разі виникнення питань можна звертатися на електронну адресу: [email protected].

Час і місце проведення: 15 жовтня 2023 року, Український народний дім у Перемишлі (вул. Тадеуша Костюшки, 5, м. Перемишль, Польща).

Асамблея є інтегральною подією ХІІ Конгресу СФУЖО з нагоди її славетного ювілею. Упродовж 75 років СФУЖО координує діяльність українських громадських жіночих організацій у світі, працюючи для підтримки України на різних етапах становлення та розвитку.

Схожі публікації

Залишити коментар