Члени Спілки української молоді з різних куточків Польщі разом з їхніми друзями та подругами, які змушені були покинути Україну внаслідок розв’язаної Росією війни, розпочали таборування у Гданську в таборі «Соняшник».
Про це йдеться на фейсбук-сторінці Спілки української молоді (Ukrainian Youth Association – CYM Global).
Упродовж тижня діти відпочиватимуть та набиратимуться сил у кемпінгу на березі Балтійського моря. Подібні табори Спілки зараз відбуваються у 12 країнах світу. Кожна така зустріч – це не лише щире спілкування з давніми, добрими друзями, але й знайомство з новими приятелями, яскраві враження та емоції, знання та вміння, які неодмінно знадобляться у майбутньому.
![Спілка української молоді Польщі розпочала літнє таборування Спілка української молоді Польщі розпочала літнє таборування](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/08/1691075311-882-1024x768.jpg)
![Спілка української молоді Польщі розпочала літнє таборування - фото 2 Спілка української молоді Польщі розпочала літнє таборування - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/08/1691075310-970-1024x768.jpg)
«Нехай їх буде вдосталь і на цьому таборі! Нехай «Соняшник» тягнеться до сонця, набирається від нього сил, тепла та енергії на новий виховний рік», – побажали гарного таборування у CYM Global.
![Спілка української молоді Польщі розпочала літнє таборування - фото 3 Спілка української молоді Польщі розпочала літнє таборування - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/08/1691075311-790-1024x768.jpg)