Люди на Херсонщині та Миколаївщині, які через росію втратили врожай, зможуть отримати фінансову допомогу, — український уряд

від Стожари

Вчинений рашистами теракт на Каховській ГЕС стався о 02:50 ночі 6 червня 2023 року, російські варвари здійснили внутрішній підрив конструкцій станції. У зоні підтоплення опинилося близько 80 населених пунктів у Херсонській та Миколаївських областях.

Ухвалене рішення (04.08.2023) щодо виплат людям у Херсонській та Миколаївській областях, які втратили свої врожаї через російський теракт на Каховській ГЕС. «Внаслідок підриву греблі багато ділянок підтопило й люди втратили свої городи та врожай. Будемо допомагати. Передбачаємо виплати в розмірі 3300 грн за втрачений врожай овочів на кожній сотці земельної ділянки приватного городу», — повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, інформує Урядовий портал.

Максимальна сума допомоги, за словами прем’єр-міністра, складе до 100 тисяч грн. Для цих потреб Уряд виділив Херсонській та Миколаївській областям 271 млн грн. Також КМУ затвердив постанову, яка дозволить направити 95 млн грн з рахунку Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій в НБУ на потреби громадян, які евакуюються з районів бойових дій, а також на підтримку тих, хто перебуває на деокупованих територіях. «Розмір допомоги людям у цих звільнених населених пунктах залишиться без змін та становитиме 3 тис. грн для осіб з інвалідністю та дітей; 2 тис. грн – для інших осіб», — зазначив Денис Шмигаль.

.

Схожі публікації

Залишити коментар