Посол України в Італії Ярослав Мельник взяв участь у презентації другої марки на підтримку України, до створення якої були залучені сучасні українські митці.
Про це Ярослав Мельник повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Відтепер мальовничі місця України, закарбовані у шедеврах наших талановитих художників, поповнили ексклюзивну колекцію марок випущених в Італії», – написав пан посол.
Дипломат висловив щиру вдячність Міністерству підприємництва та Made in Italy та особисто пану міністру Адольфо Урсо за ініціативу створення зазначеного проєкту, покликаного підтримати Україну та наш народ.
![В Італії випустили другу марку на підтримку України В Італії випустили другу марку на підтримку України](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/07/1690540806-135-1024x751.jpg)
Нагадаємо, 2022 року Пошта Італії випустила марку, присвячену біженцям з України, на якій зображені прапори двох країн, України та Італії, об’єднані на шляху до надії та миру.