Львівська лікарня отримала від благодійників США спеціально облаштований автобус для забору донорської крові

від Стожари

Розв’язана терористичною росією 24.02.2022 повномасштабна війна справила неабиякий руйнівний вплив на життя та здоров’я людей в Україні, значної шкоди завдала вона й системі охорони здоров’я. Руйнування медичної інфраструктури, брак кадрів та порушення логістичних зв’язків – усе це стало перешкодою до вчасного й повноцінного забезпечення населення медичними ресурсами.

Перше ТМО м. Львова отримало від благодійників США спеціально облаштований автобус для забору крові. У ньому є усе необхідне для комфортної донації: столи, зручні крісла та інший маніпуляційний інвентар. Одночасно здавати кров зможуть четверо донорів, повідомляє ZAXID.NET з посиланням на інформацію медичного об’єднання.

З початком повномасштабної війни потреба в донорській крові по всій Україні стрімко зросла. Тож американські організації Carters Blood Care, United Help Ukraine та Free Ukraine and World об’єдналися, аби доправили до нас цей мобільний пункт забору крові. «Тепер донори, які хотіли б пожертвувати кров для інших, але не могли до нас приїхати, зможуть це зробити у нашому мобільному пункті. Автобусом ми зможемо виїхати на будь-яке підприємство, або ж приїхати для забору крові у будь-який населений пункт нашої області, аби залучити більше донорів та врятувати якомога більше життів пацієнтів», – повідомив представник Центру служби крові Першого медоб’єднання Святослав Синюк.

Спеціалісти Центру служби крові забезпечують безперебійну та цілодобову роботу Банку крові. Звідти кров передають у всі медичні заклади Першого медоб’єднання. Аби покрити потребу в цільній крові, еритроцитарній та тромбоциратній масі, щодня треба 50-60 донорів. Забезпечити донорську кров у такому обсязі досі було вкрай складно.

Схожі публікації

Залишити коментар