В Культурному центрі України у Франції на Концерті пам’яті Василя Сліпака, який загинув від ворожої кулі 29 червня 2016 року, виступили молоді виконавці сучасної музики з Канади й України.
Про це Культурний центр України у Франції (Centre Culturel d’Ukraine en France) повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Захід відбувся за підтримки Посольства України у Франції, групи Le Vivier (Монреаль), Асоціації електроакустичної музики України, Фонду Василя Сліпака, CIDMA.
«Завдяки сучасним технологіям ми навіть мали змогу почути голос Василя Сліпака, який ніби співав прямо перед нами, у поєднанні з електроакустичною музикою, створеною Аллою Загайкевич», – повідомили у центрі.
Завдяки феноменальному виконанню талановитого скрипаля Іллі Бондаренка цей оригінальний електроакустичний та інструментальний твір став родзинкою вечора.
![У Парижі за участі канадських та українських музикантів відбувся концерт пам’яті Василя Сліпака У Парижі за участі канадських та українських музикантів відбувся концерт пам’яті Василя Сліпака](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/07/1688544544-525-1024x768.jpg)
![У Парижі за участі канадських та українських музикантів відбувся концерт пам’яті Василя Сліпака - фото 2 У Парижі за участі канадських та українських музикантів відбувся концерт пам’яті Василя Сліпака - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/07/1688544545-152-1024x768.jpg)
Цей захід вже всьоме був організований в рамках Міжнародного музичного марафону пам’яті Василя Сліпака WLive завдяки брату Василя, Оресту Сліпаку, який також був присутній на концерті. У своєму виступі він підкреслив, що дуже пишається тим, що цього року в концерті пам’яті його брата беруть участь артисти сучасної музики, адже Василь завжди любив і підтримував новаторство в музиці та з радістю опікувався молодими людьми в цій царині.
Під час концерту глядачі мали можливість ознайомитися з творами, що поєднують інструментальну та електроакустичну музику, які нікого не залишили байдужими завдяки своїй атмосферності й емоційності.
Український культурний центр у Франції висловив подяку всім музикантам, композитору Аллі Загайкевич, монреальській групі та членам міжуніверситетського комітету Vivier, а також їхньому наставнику та куратору проєкту Джеффрі Стоунхаусу, які змогли викликати щирі почуття у кожного присутнього.
Організатори Міжнародного відкритого музичного марафону пам’яті Василя Сліпака: Львівська національна філармонія, Посольство України у Франції, Фундація Василя Сліпака у співпраці з Національною філармонією України.
![У Парижі за участі канадських та українських музикантів відбувся концерт пам’яті Василя Сліпака - фото 3 У Парижі за участі канадських та українських музикантів відбувся концерт пам’яті Василя Сліпака - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/07/630_360_1688544545-542.jpg)
![У Парижі за участі канадських та українських музикантів відбувся концерт пам’яті Василя Сліпака - фото 4 У Парижі за участі канадських та українських музикантів відбувся концерт пам’яті Василя Сліпака - фото 4](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/07/1688544543-341-1024x741.jpg)