На “Festival international du film d’animation d’Annecy” український стенд був в центрі уваги

У французькому містечку Аннесі завершився найбільший міжнародний анімаційний фестиваль, на якому було представлено стенд української делегації.

Захід відвідали представники найбільших українських студій анімації, представивши каталог власних фільмів, також метою поїздки було встановлення контактів міжнародної копродукції задля розвитку української культури, зокрема анімації, та її презентації на міжнародній арені.

Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival разом з Українською анімаційною асоціацією (УАнімА) представили українську анімацію. 

“11 червня в Аннесі стартував Festival international du film d’animation d’Annecy. Презентувати українську анімацію вирушили Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival разом з Українською анімаційною асоціацією (УАнімА)”, – йдеться в повідомленні.

 

Під час MIFA Business Conference відбулася панельна дискусія, присвячена анімаційним фільмам від незалежних студій та успішним кейсам у галузі анімаційного контенту.

Український стенд відвідали мер міста Аннесі пан Франсуа Асторг, директор ринку MIFA Мікаель Марін і мексиканська делегація на чолі з Бланкою Хіменес Сіснерос, пані послом Мексики у Франції. Однією з численних гостей заходу була також міністерка культури Франції Ріма Абдул Малак.

«На початку повномаштабного вторгнення було вкрай важливо продовжувати працювати. Ми повинні були показати нашим партнерам і міжнародному ринку, що, незважаючи на жахливі обставини, можемо виконувати поставлені завдання. І нам це вдалося, — вважає Анастасія Верлінська, директорка Linoleum Animation Festival. — Проте нам важливо, щоб нас підтримували не тільки тому, що в нашій країні йде війна, а й тому, що ми можемо створювати якісний контент для масової аудиторії».

Варто зазначити, що боротьба на культурній ниві є не менш важливою, ніж будь-яка інша – вона  допомагає доносити світові правду, набувати нових друзів і прихильників, ефективно працювати заради спільної Перемоги.

Для показу у програмі у Partner’s Pitch було відібрано п’ять українських серіалів, що перебувають у розробці, серед них:
1. «Школа для малих чудовиськ», режисер Роман Кепкало, Yarki Studio.
2. «МАВКА» серіал, студія Анімаград.
3. «Люба Жу», режисер і продюсер Анатолій Лавренішин.
4. «Нелогічний дорослий світ», режисерка Ірина Гаркавець, Svit Neznaiky.
5. «Yoyo. Коли іграшка стала зброєю», режисерки Мішель і Ніколь Фельдман, Phalanstery Films .

Схожі публікації

Залишити коментар