В Українській суботній школі в місті Туніс відзначили Свято останнього дзвоника, на яке завітав Посол України в Туніській Республіці Володимир Хоманець.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці Української суботньої школи в Тунісі (Ukrainian School in Tunis).
«Цей рік у житті дітей був насичений яскравими подіями та святами, цікавими уроками, позитивними емоціями і відчуттям, що Українська школа – це другий дім», – повідомили у школі.
![Посол відвідав Свято останнього дзвоника в Українській суботній школі в Тунісі Посол відвідав Свято останнього дзвоника в Українській суботній школі в Тунісі](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/06/355463693_276901318178826_719427565235285891_n-150x150.jpg)
![Посол відвідав Свято останнього дзвоника в Українській суботній школі в Тунісі - фото 2 Посол відвідав Свято останнього дзвоника в Українській суботній школі в Тунісі - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/06/355824153_276901291512162_5346328055310806188_n-150x150.jpg)
Володимир Хоманець вручив учням нагороди – значки та дипломи про закінчення навчального року.
Пан посол побажав дітям мирного та щасливого дитинства, а також цікаво та весело провести кожну хвилину літа.
«Ми зичимо нашим дорогим учням гарних літніх канікул, вдалого відпочинку, і якнайшвидше повернутися до нашої школи, адже ми вже чекаємо!», – додали у школі.