Про це йдеться на фейсбук-сторінці Ukrainian women in Switzerland.
За повідомленням, за свій перший рік існування школа École ukrainienne à Genève здобула надзвичайну вагу для місцевої спільноти українців. Цим передусім завдячують висококваліфікованим педагогам, які прийшли у професію з любов’ю до дітей.
Також успіх школи прямо залежить від постійної підтримки й сприяння з боку коаліції друзів нашої асоціації «Українки Швейцарії». Саме вони допомагають посилювати сильні сторони школи, покращувати якість освітнього процесу та його матеріального забезпечення.
«Постійна представниця України в Женеві Permanent mission of Ukraine in Geneva, пані Євгенія Філіпенко, однією фразою влучно описала нашу Школу як «маленьку Україну всередині Швейцарії». Це визнання підкреслює нашу унікальну роль у відтворенні української культури, мови та традицій в іноземному середовищі. Ми є амбасадорами української спадщини, розкриваючи її швейцарському суспільству та зміцнюючи його зв’язки з Україною», – йдеться в дописі.
![Українська школа в Женеві відсвяткувала закінчення навчального року Українська школа в Женеві відсвяткувала закінчення навчального року](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/06/354077952_578525467764469_8075791512798026738_n-150x150.jpg)
![Українська школа в Женеві відсвяткувала закінчення навчального року - фото 2 Українська школа в Женеві відсвяткувала закінчення навчального року - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/06/356369294_578525491097800_7613376276964159157_n-150x150.jpg)
В асоціації наголосили, що гуртування спільноти навколо ключових цінностей є надзвичайно важливим аспектом діяльності нашої асоціації. У першу чергу, це – україномовна освіта у Швейцарії, яка надає нам змогу зберегти і передати українську ідентичність наступним поколінням. А також це – взаємоповага, де кожен член спільноти почувається важливим: як учні, педагоги й батьки, так і вся команда високопрофесійних волонтерів, які альтруїстично інвестують свій час у суспільно корисну справу. Визнання талантів та внеску кожної особистості допомагає розкривати її потенціал та творити командну синергію.
Асоціацією «Українки Швейцарії» побажала українській школі в Женеві успіхів і процвітання та ще багато-багато свят останнього дзвоника.
![Українська школа в Женеві відсвяткувала закінчення навчального року - фото 3 Українська школа в Женеві відсвяткувала закінчення навчального року - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/06/353845957_578525457764470_180362282373150019_n-150x150.jpg)
![Українська школа в Женеві відсвяткувала закінчення навчального року - фото 4 Українська школа в Женеві відсвяткувала закінчення навчального року - фото 4](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/06/353865433_578525581097791_118066421457116842_n-150x150.jpg)