СКУ закликав світове українство підтримати Україну перед самітом НАТО у Вільнюсі

Світовий конгрес українців (СКУ) закликав усі українські громади, організації, українців і друзів України за кордоном долучатися до всесвітньої адвокаційної кампанії #UkraineInNATO напередодні саміту лідерів Альянсу у столиці Литви.  

Про це йдеться на сайті СКУ.

У Конгресі зауважили, що Україна де-факто вже є частиною Альянсу, приводить свої національні стандарти до стандартів НАТО під час повномасштабної війни, завершує перехід від армії радянського типу до армії натівського типу в режимі реального часу, і, головне, вже відіграє роль східного флангу Альянсу.

СКУ розраховує, що під час саміту у Вільнюсі, союзники нададуть Україні чітку перспективу членства в Альянсі, визначать модальності та конкретні часові рамки швидкого набуття членства за прискореною процедурою одразу після закінчення війни.

Зважаючи на те, що перемога України не буде можлива без потужної, послідовної військової, фінансової та політичної підтримки з боку держав-членів НАТО, СКУ закликає всіх українців і друзів України:

«Відсутність у Вільнюсі чітких сигналів про підтримку України, зокрема, рішення про чітку перспективу набуття Києвом членства, стане перемогою Росії. Ми маємо не допустити цього за жодних обставин.  Долучайтеся до  #UkraineInNATO! Підтримайте Україну на її євроатлантичному шляху!», – наголосили в СКУ. 

Схожі публікації

Залишити коментар