Президенти 30 товариств Спілки українських студентів з усієї Великої Британії зустрілися у Посольстві України з послом Вадимом Пристайком і членами наглядової ради, щоб відзначити першу річницю заснування спілки.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці Посольства України у Сполученому Королівстві.
Учасники зустрічі обговорили проєкти й ініціативи, втілені Спілкою за минулий рік. Захід було відкрито промовами посла України, членів наглядової ради та Голови спілки. Присутнім також був представлений перспективний проєкт майбутньої співпраці СУУ та проєктом «Спадщина України.
![Очільники 30 товариств Спілки українських студентів UK зустрілися із Послом України Очільники 30 товариств Спілки українських студентів UK зустрілися із Послом України](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/06/1686635900-513-1024x702.jpg)
«Цей день став чудовою нагодою для подальшого розвитку наших відносин з членами наглядової ради, представниками бізнесу, фінансової та експортної сфери. Такі зустрічі стимулюють розвиток нашої спільноти, а також укріплюють підтримку з боку наших партнерів, щоб дати можливість майбутньому поколінню талановитої молоді відновити нашу країну!», – йдеться в дописі.
Також студенти мали нагоду поспілкуватися з іншими українцями, зустріти друзів та налагодити нові зв’язки в українській студентській спільноті Великої Британії.
![Очільники 30 товариств Спілки українських студентів UK зустрілися із Послом України - фото 2 Очільники 30 товариств Спілки українських студентів UK зустрілися із Послом України - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/06/630_360_1686635901-586.jpg)
![Очільники 30 товариств Спілки українських студентів UK зустрілися із Послом України - фото 3 Очільники 30 товариств Спілки українських студентів UK зустрілися із Послом України - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/06/1686635900-101-1024x766.jpg)