У Баку відкрили Стіну Пам’яті азербайджанців, які занигули в Україні у війні за Свободу

У столиці Азербайджану Баку відбулося відкриття Стіни Пам’яті загиблих азербайджанців, які захищали Україну від російської агресії. Наразі відомі прізвища 26 воїнів, які загинули на цій війні.

Про це повідомляє посольство України в Азербайджані.

«Від початку повномасштабної збройної агресії Росії проти України етнічні азербайджанці, які проживають на території України, рішуче стали на захист суверенітету та територіальної цілісності нашої держави», – йдеться у повідомленні. 

В урочистому заході взяли участь сім’ї загиблих героїв, а також представники Посольства України, української діаспори, інших українських інституцій та спільнот українців на території Азербайджану.

На сьогодні, нам відомі прізвища 26 азербайджанських героїв, які загинули звільняючи нашу землю від російських окупантів.

Повідомляється, що посольством спільно з Торговим домом України в межах реалізації проєкту #Наші Захисники розпочато підготовку зі збору матеріалів для документального серіалу, побудованого на історіях про загиблих азербайджанців, які відстоювали суверенітет та територіальну цілісність України.

Зазначається, що дипустанова також встановлює традицію проведення напередодні Дня Матері щорічних зустрічей із сім’ями полеглих захисників України.

Схожі публікації

Залишити коментар