Інтелектуальне чтиво: У Фінляндії відбудеться презентація книги про теорії змов та зустріч з її автором, доцентом Києвомогилянки

Український центр у Гельсінкі, який є проєктом Товариства українців у Фінляндії (ТУФ), запросив членів української громади на презентацію книжки «Теорії змов. Як (не) стати конспірологом» та зустріч із її автором Максимом Яковлєвим – доцентом, кандидатом політичних наук, відомим українським науковцем, завідувачем кафедри міжнародних відносин, директором Школи політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Українського центру (Ukrainalainen keskus).

За повідомленням, під час зустрічі він розповість про свою нову книжку, дасть поради слухачам про те, як протистояти фейкам та дезінформації. У слухачів буде можливість ознайомитися з книжкою, поставити питання та обговорити з експертом поточну ситуацію в Україні.

На зустрічі також буде можливість придбати книгу, кількість примірників обмежена.

Зауважується, що у Фінляндії Максим Яковлєв перебуває з короткостроковим візитом, під час якого викладає в університеті.

Презентація відбудеться у суботу, 29 квітня, о 13:00 за адресою: Український центр, Asemapäällikönkatu 1, Helsinki, 00520. Участь безплатна.

Зареєструватися можна до 28 квітня за посиланням.

Також свою коротку рецензію на цю книгу й привітання своєму колезі з “успішним дебютом у ролі автора” опублікувала в соцмережі й Людмила Зубрицька, політолог, кандидат політичних наук, викладач політичних дисциплін в Києво-Могилянській академії.

“Нарешті отримала примірник «Теорії змов» Максима Яковлєва🙌🏻 Почала читати і повністю погоджуюсь з рецензією Олексія Гараня🏛️ Інтелектуальне чтиво як вишукане вино, його потрібно «смакувати». Вітаю свого колегу з безумовним успішним дебютом у ролі автора! Впевнена, що це лише початок!”, – написала пані Зубрицька.

Товариство українців у Фінляндії (Ukrainian Association in Finland) – громадська організація, заснована у Гельсінкі у 1997 році з метою об’єднання та представлення спільноти українців, які проживають у Фінляндії, підвищення обізнаності про Україну та її культурні традиції. Товариство українців у Фінляндії (ТУФ) є асоційованим членом Світового конгресу українців (СКУ).

Схожі публікації

Залишити коментар