75-річний японський волонтер відкрив у Харкові безкоштовне кафе під назвою FuMi Caffe

від Стожари

Людяність, гуманізм – гідні людські риси. В червні 2022 року 75-річний японець Фумінорі Цучіко здивував харків’ян, коли на знак своєї підтримки проти агресії Росії, приїхав жити в метро, де місцеві ховалися від рашистських обстрілів.

Зараз же чоловік вирішив в інший спосіб допомагати містянам. Він годує їх смачними теплими обідами. Більшу частину своїх відвідувачів чоловік знає особисто, адже разом з ними дев’ять місяців ховався у підземці від ракет і БПЛА Росії. “Кожна людина щодня має їсти. І хоча б один раз на день я хочу нагодувати людей, бо більшість наразі має труднощі з грошима”, — зазначає японець Фумінорі Цучіко.

Кухарів шукали завдяки оголошенням. Годують харків’ян трьома стравами, а також за бажанням роблять чай. І хоча Фумінорі не дуже добре знає англійську, а місцеві не говорять японською, це не заважає їм знаходити спільну мову. Кафе чоловік відкрив за власні кошти, які отримав з продажу квартири в Японії. З фінансуванням допомогли друзі, благодійні організації та підписники у соціальних мережах.

Своє кафе Цучико відкрив на Салтівці. Також, незважаючи на понівеченість масиву, чоловік винаймає там квартиру. На Батьківщину поки не збирається повертатися та говорить, що буде в Україні до тих пір, поки зможе допомагати людям.

Схожі публікації

Залишити коментар