У Парижі, у студії образотворчого мистецтва «Академ-ART», що працює у Культурному центрі України у Франції під керівництвом члена Національної спілки художників України Лариси Куваєвої, відбувся урок з розпису великодніх яєць.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Культурного центру України у Франції (Centre Culturel d’Ukraine en France).
«Українські діти та французькі гості на занятті з великою зацікавленістю відкривали для себе таємниці наших предків. Писали та капали бджолиним воском, прикладали листочки рослин фарбуючи у відварі цибулевого лушпиння – створювали свою власну писанку за допомогою природних матеріалів і натуральних барвників», – ідеться в дописі.
![У Парижі провели майстер-клас з писанкарства У Парижі провели майстер-клас з писанкарства](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/04/screenshot-2023-04-05-202625.png)
![У Парижі провели майстер-клас з писанкарства - фото 2 У Парижі провели майстер-клас з писанкарства - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/04/screenshot-2023-04-05-202652.png)
У Центрі розповіли, що результатом творчого процесу стало те, що кожен його учасник повернувся до свого дому з власною авторською писанкою, з якою і зустрічатиме Великоднє свято Христового воскресіння.
Зауважується, що 7 квітня у Культурному центрі України у Франції відбудеться Великодній ярмарок Foire de Pâques Caritative, а також другий майстер-клас з писанкарства Atelier de décoration d’œufs ukrainiens «Pysanka», який проводитиме українська художниця Юлія Цапурак.
![У Парижі провели майстер-клас з писанкарства - фото 3 У Парижі провели майстер-клас з писанкарства - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/04/screenshot-2023-04-05-202735.png)
Нагадаємо, у Стамбулі (Туреччина) 23 березня відбувся благодійний майстер-клас з розпису писанки.