У Данії запустили україномовний аудіогід на автобусних і човникових екскурсіях

У Данії віднині працюватиме другий аудіогід українською мовою – на автобусних і човникових екскурсіях, а загалом це буде вже 59 український аудіогід у музеях і визначних пам’ятках світу.

Про це повідомила перша леді Олена Зеленська у Телеграмі.

“Ми дякуємо Данії за прихисток для 35 тисяч наших співвітчизників і за таку відкритість до української мови. Сьогодні запускаємо в Данії вже другий україномовний аудіогід на автобусних і човникових екскурсіях по Копенгагену Hop On Hop Off. Екскурсію українською мовою можна прослухати в Музеї національної історії в замку Фредеріксборг”, – розповіла пані Зеленська.

Вона зазначила, що це вже 59-й україномовний аудіогід в музеях та визначних пам’ятках 38 країн світу. 

“Кожен такий крок об’єднує українців, які через війну опинилися далеко від дому, і наших друзів по всьому світу. «Знайти спільну мову», – зазвичай кажемо ми, коли шукаємо діалогу. В діалозі зі світом Україна її вже знайшла. Це мова культури, історії. Мова розвитку і майбутнього”, – наголосила перша леді.

За її словами, запуск аудіогіду у Копенгагені вдалося здійснити завдяки плідній співпраці МЗС України з Посольством України в Королівстві Данія.

Нагадаємо, у місті Корча в Албанії відкрито “Українську книжкову поличку” та запущено україномовний аудіогід в Музеї середньовічного мистецтва, ще один аудіогід запрацював у бібліотеці Трініті-коледжу в Ірландії.

Схожі публікації

Залишити коментар