Учні Української школи св. Андрія у Сіднеї (Австралія) представили Україну на найбільшому Сіднейському дитячому міжнародному фестивалі. Катерина Богданова отримала найвищу нагороду фестивалю «Excellent Award».
Про це Українська школа св. Андрія в Сіднеї (St Andrew’s Ukrainian School Sydney) повідомила у Фейсбуці.
«Наші учні гідно представили Україну – як незламну, співучу, квітучу і миролюбну державу. Ми горді за наше молоде покоління, за цвіт нації, за нашу майбутність. «Діти України – квіти України», – йдеться в дописі.
![Українські діти отримали нагороди на Сіднейському дитячому міжнародному фестивалі Українські діти отримали нагороди на Сіднейському дитячому міжнародному фестивалі](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/03/630_360_1678869987-323.jpg)
![Українські діти отримали нагороди на Сіднейському дитячому міжнародному фестивалі - фото 2 Українські діти отримали нагороди на Сіднейському дитячому міжнародному фестивалі - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/03/1678869987-838-1024x463.jpg)
![Українські діти отримали нагороди на Сіднейському дитячому міжнародному фестивалі - фото 3 Українські діти отримали нагороди на Сіднейському дитячому міжнародному фестивалі - фото 3](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/03/screenshot-2023-03-16-221959.png)
За повідомленням, учениця школи Катерина Богданова отримала найвищу нагороду фестивалю «Excellent Award».
![Українські діти отримали нагороди на Сіднейському дитячому міжнародному фестивалі - фото 4 Українські діти отримали нагороди на Сіднейському дитячому міжнародному фестивалі - фото 4](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/03/screenshot-2023-03-16-222538.png)
Також на фестивалі учні школи здобули перемогу у конкурсі малюнку: Давид Семенюк – 1 місце (у категорії 9-13 років) та Матвій Пудло – 3 місце (у категорії 9-13 років).
![Українські діти отримали нагороди на Сіднейському дитячому міжнародному фестивалі - фото 5 Українські діти отримали нагороди на Сіднейському дитячому міжнародному фестивалі - фото 5](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/03/screenshot-2023-03-16-222821.png)
Нагадаємо, діти, які пережили жахливі події під час російської окупації Маріуполя, разом із професійними кураторами Ukrainian Film School зняли власний короткометражний документальний фільм «Мрії дітей міста Марії».