Дитячу музикальну школу у Бучі розбомбили під час окупації території російськими нелюдями. Наразі керівництво освітнього закладу заертається по допомогу до бізнесменів, меценатів, спонсорів, діячів культури та усіх небайдужих людей.
Відповдні листи в соцмережі опублікувала активна діячка бучанської громади Альона Мазур, відома майстер і поруляризатор практик за методом “Сакральна архітектура тіла Наталі Дроен”, які сприяють гармонійному тренуванню тіла та обличчя.
“Друзі, дитячу музикальну школу у Бучі розбомбили під час окупації. Може у когось є ідеї як допомогти ?“, – пише пані Мазур.
Вона передає слова керівниці музичної школи, аби люди допомогли хоча б репостом:
“Скоро закінчиться війна! Розпочнуться святкові концерти присвячені дню перемоги! Нам подарували інструменти і деяке музичне обладнання. Але щоб повноцінно працювати його трошечки не вистачає. Розішліть, будь ласка, ці два листи своїм знайомим бізнесменам, меценатам, спонсорам, діячам культури та небайдужим людям!“.
![Дитячу музикальну школу у Бучі розбомбили під час окупації: Шукають меценатів Дитячу музикальну школу у Бучі розбомбили під час окупації: Шукають меценатів](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/03/335056099_745404950366566_325709896080891390_n-724x1024.jpg)
![Дитячу музикальну школу у Бучі розбомбили під час окупації: Шукають меценатів - фото 2 Дитячу музикальну школу у Бучі розбомбили під час окупації: Шукають меценатів - фото 2](https://svitua.org/wp-content/uploads/2023/03/335412002_3514618995434714_5424213138874157213_n-724x1024.jpg)
“Найменування інструментів та музичного обладнання може відрізнятися від заявленого“, – уточнюють в документі.
Нагадаємо, воєнні реалії – як тренуються українські спортсмени – показав фотограф Микола Синельников.