У Бахмуті бригада ім. короля Данила відзняла кліп

Бригада 24 ОМБр імені короля Данила відзняла у Бахмуті кліп про своїх бійців на авторську пісню і презентувала його в Ютубі.

Про це 24 ОМБр імені короля Данила повідомляє у Фейсбуці.

«Представляємо Вашій увазі прем’єру кліпу до авторської пісні про нашу славетну Королівську бригаду, який ми відзняли у Бахмуті», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, 24 окрема механізована бригада імені короля Данила базується в місті Яворів на Львівщині. У 2004 та 2017 роках 24 ОМБР визнана найкращою бригадою в Західному оперативному командуванні, а 2005 року – найкращим підрозділом Сухопутних військ ЗСУ. Свого часу в лавах 24 ОМБР проходили службу: генерал-лейтенант Олександр Павлюк, генерал-майор Валерій Залужний, генерал-лейтенант Сергій Наєв, генерал-полковник Геннадій Воробйов, а також НГШ генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

З початком збройного конфлікту на сході України 24 бригада – один з найбільш боєздатних підрозділів ЗСУ, а на її базі утворені декілька «важких» батальйонних тактичних груп. Зараз «королевичі» на Донеччині продовжують примножувати втрати ворога.

Як зазначають військові, Бахмут за всі ці роки на Донбасі став для львівської бригади дуже рідним та символічним. У відеоряді використані обличчя бійців, які боронять країну на передовій.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли що для Третьої штурмової бригади ЗСУ, яка зараз тримає Бахмут, терміново збирали кошти на 50 квадрокоптерів DJI Mavic 3 та комплетуючі до них. Небайдужі люди всім миром зібрали 5 мільйонів гривень. Наразі цей збір ВЖЕ закрито!

Схожі публікації

Залишити коментар