Італія ініціює проведення конференції з відновлення України

від Стожари

Італія ініціює у березні проведення великої конференцію із відбудови України, до участі в якій запросити як державні, так і приватні структури.

За словами італійського міністра з питань підприємства й національного виробництва Адольфо Урсо, за погодженням з міністром закордонних справ країни Антоніо Таяні готується “велика конференція з питань відновлення, яка об’єднає за одним столом італійські та українські інституційні органи влади та бізнес-структури”.

“Я підтвердив повну підтримку Італією швидкого початку відновлення, безперервності гуманітарної допомоги та ретельного розгляду запитів України на допомогу у відновленні стратегічної інфраструктури, наприклад електромереж, як у двосторонньому, так і в європейському контексті”, – сказав глава МЗС Італії Антоніо Таяні.

Крім того, глава міністерства промисловості Італії передав від прем’єр-міністерки Джорджії Мелоні сигнал про повну солідарність Рима з Україною та українським народом.

Зазначимо, що Адольфо Урсо став першим міністром нового уряду Італії, який здійснив візит до України. Раніше Урсо вже приїждав в Україну, але в ролі керівника парламентського комітету з питань безпеки Республіки Італія (COPASIR).

Нагадаємо, попередня міжнародна донорська конференція, яка мала на меті підтримати Україну на тлі постійних російських атак по критичній інфраструктурі, відбулася в грудні 2022 року в Парижі за участю понад 45 країн і 20 міжнародних організацій.

За її підсумками було оголошено про виділення майже мільярда євро допомоги, які допоможуть українцям пережити зиму на тлі руйнування Росією інфраструктури.

Схожі публікації

Залишити коментар